Wideokonferencje

WIDEOKONFERENCJE

 

W Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu istnieje możliwość przeprowadzenia postępowania dowodowego na odległość ( przesłuchanie stron, biegłych oraz świadków w trybie art. 235 § 2 kpc lub art.177 § 1 a kpk)   tj. w systemie wideokonferencji, w przystosowanej do tego celu sali 1.03 oraz 1.21.

Zestaw do przeprowadzenia wideokonferencji gwarantuje poufność i integralność przekazywania obrazu oraz dźwięku na odległość.

 

Uprzejmie informujemy, że w celu przeprowadzenia wideokonferencji z Sądem Rejonowym Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu w pierwszej kolejności konieczny jest kontakt z Oddziałem Administracyjnym tel. 61 65 85 205 celem ustalenia wolnego terminu.

 

Po ustaleniu terminu wniosek o przeprowadzenie wideokonferencji należy kierować do Prezesa Sądu Rejonowego Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu na adres:

 wideokonferencje@poznan-grunwald.sr.gov.pl.

 

Pismo musi zawierać dane sprawy jakiej dotyczy wraz z orientacyjnym czasem trwania czynności, dane kontaktowe ( w tym adres mailowy) do osoby koordynującej sprawę ze strony sądu wzywającego.

 

Tutejszy Sąd udziela odpowiedzi wyłącznie w drodze mailowej.

Rejestr zmian dla: Wideokonferencje

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Łukasz Bartkowiak
Dokument z dnia:
2020-10-09
Publikacja w dniu:
2020-10-09
Opis zmiany:
b/d