Kuratorzy zawodowi

Eliszewska Julia
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek, czwartek - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.06, tel. 616473807
e-mail: j.eliszewska@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Jarantowska Julita
Godziny przyjęć interesantów:
wtorek, czwartek - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.03, tel. 616473808
e-mail: j.jarantowska@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Kozłowska Beata
Godziny przyjęć interesantów:
wtorek, środa - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.05, tel. 616473805
e-mail: b.kozlowska@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Krańska Dominika
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek, czwartek - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.06, tel. 616473807
e-mail: d.kranska@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Mizgalski Patryk
Godziny przyjęć interesantów:
środa, piątek - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.03, tel. 616473808
e-mail: p.mizgalski@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Pawlak Ewa
Godziny przyjęć interesantów:
wtorek, czwartek - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.03, tel. 616473808
e-mail: e.pawlak@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Pożoga Ewa
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek, środa - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.03, tel. 616473808
e-mail: e.pozoga@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Wojtkowiak Marzena
Godziny przyjęć interesantów:
środa, piątek - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.04, 616473806
e-mail: m.wojtkowiak@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Zaremba Aleksandra
Godziny przyjęć interesantów:
wtorek, piątek - godz. 7.30 - 15.30
pok. 3.04, 616473806
e-mail: a.zaremba@poznan-grunwald.sr.gov.pl

Rejestr zmian dla: Kuratorzy zawodowi

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Wytworzył:
Michał Pajor
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2016-08-02
Publikacja w dniu:
2016-11-16
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Wytworzył:
Magdalena Nowicka
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2009-09-08
Publikacja w dniu:
2016-11-16
Opis zmiany:
b/d